info@yenimahsul.com.tr +90 541 261 66 88

Sultaniye Salamura Yaprak

Toptan Organik ve Konvansiyonel Salamura Yaprak için doğru adrestesiniz.

Damarsız, ince hakiki Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Yaprağı

Lezzet ve, kalitesi ile dünyaca ünlü manisa salamura yaprağı. Toptan yaprak ihtiyacınızı aynı kalite ve standartta karşılıyoruz.

Her zaman aynı kalite

İşletmenize ve size önem veriyoruz, her siparişinizde aynı kalite ve standatta gönderim yapıyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Teslimat

Salamura yaprak talebinizi en kısa sürede sonuçlandırıp zamanında size ulaştırıyoruz.

Özelleştirilebilir Paketleme

Size özel etiketli yada etiketsiz,1,3,5,15 kilogramlık ambalajlarda paketleme yapabiliyoruz

Egenin tartışmasız lezzetini dünyaya tanıtıyoruz.

Kalite bizim temel ilke ve itici gücümüzdür. Taze, bütün ve sağlam salamura yaprakları sunarak, sizinle birlikte harika lezzetler yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz özenle seçilmiş ve özenle işlenmiştir, böylece size en iyi kaliteyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

İnce Damarsız ve Dayanıklı

Ege'nin salamura yaprağı, Çekirdeksiz üzüm yapraklarından elde edilir. Bu yapraklar genellikle orta büyüklükte ve daire şekildedir. Salamuraya uygun olması için kalın olmayan, ince yapraklar tercih edilir. Bununla birlikte, yapraklar dayanıklıdır ve salamura işlemi sırasında bozulmaya karşı dirençlidir.

Geleneksel Salamura Yöntemi

Geleneksel salamura yöntemi, genellikle ev yapımı ve el işçiliği gerektiren bir süreçtir. Alaşehir, Salihli, Turgutlu ovalarından mayıs ayında toplanmış taze uç yapraklardan, doğal yöntemlerle basılmış salamura yapraklarımız sofralara lezzet katmaktadır

Gediz ovasından

Gediz Ovası'ndan elde edilen salamura yapraklar, bölgenin ılımlı iklim ve toprak özelliklerine bağlı olarak kendine özgü tat ve dokuya sahiptir.

Üstün Kalite

Ürünlerimiz, özenle seçilmiş ve en yüksek kalite standartlarına uygun olarak işlenmiştir. Taze, bütün ve sağlam yapraklarımızla, mükemmel bir salamura deneyimi sunuyoruz.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Çeşitli boyutlarda ve şekillerde salamura yaprakları sunuyoruz. Müşterilerimize farklı seçenekler sunarak, ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulmalarını sağlıyoruz.

DOĞAL VE ORGANİK ÜRETİM

Salamura yaprak ürünlerimiz doğal organik ve geleneksel yöntemlerle üretilir. Bu sayede, sağlığınızı ve doğal yaşamı desteklerken, doğal ve lezzetli salamura yaprakları sunuyoruz.

HIZLI VE GÜVENİLİR TESLİMAT

Toptan salamura yaprak siparişlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim etmek için etkin bir lojistik ağına sahibiz.

MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

Sizi ve işinizi ön planda tutuyoruz. Salamura yaprak ihtiyacınızı söz verdiğimiz kalitede ve zamanında sizlere ulaştırıyoruz.

GÜVENİLİR İŞ ORTAKLIĞI

Yılların deneyimine sahip güvenilir bir firma olarak, iş ortaklarımıza uzun vadeli ve sürdürülebilir bir işbirliği sunuyoruz.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ HİZMET

Müşterilerimize özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Özel paketleme, markalı ürünler veya özel talepler için esneklik sağlıyoruz.

Paketleme Seçenekleri

1kg cam şişe, 5 kg plastik pet ve 15 kg kovada dilerseniz etiketsiz yada sizin markanızda tasarlanmış etiketle.

1 kg brüt 750 gram net yaprak

5 kg brüt 2.5 kg net yaprak

15 kg Brüt 10 kg net yaprak

Misyonumuz

Kaliteli sultaniye salamura yapraklarıyla müşterilerimize lezzetli ve sağlıklı bir deneyim sunmaktır. Salamura yaprakları konusunda sektördeki öncü bir tedarikçi olarak, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutuyoruz.

İhracat

Avrupa, Rusya ve Arap ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine salamura yaprak ihracatı yapabililiyoruz.

Vizyonumuz

salamura yaprak satışı konusunda sektörün lideri olmak ve müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaktır. Müşterilerimizin güvenini kazanarak, kaliteli ürünlerimizle sektörde öne çıkmayı hedefliyoruz.

Yüksek Kalite Standartları

Salamura yapraklarımızın yüksek kalite standartlarına uygun olduğunu sağlamak için özenle seçilmiş ve işlenmiş yapraklar kullanıyoruz. Müşterilerimize taze, lezzetli ve sağlıklı ürünler sunmak için kalite kontrol süreçlerimizi sıkı bir şekilde uyguluyoruz.

Hasan Demir.

ANR Gida Tedarik Ltd. Şti

Bu salamura yaprakları mükemmel kalitede ve lezzetli. Toptan alarak işletmemde kullanıyorum ve müşterilerim de çok memnun kalıyor.

Hanife Çağlar

Gıda İşletmecisi

Firma ile iletişimleri çok iyi ve siparişlerimiz zamanında ve düzgün bir şekilde teslim ediliyor. Toptan alım yapmak için en güvenilir seçeneklerden biri.

Gülnür Tepeli

Tedarikçi

Farklı boyutlarda ve ambalajlarda salamura yaprakları sunmaları çok kullanışlı. Çok çeşitli restoranlara ve kafelere tedarik ediyorum ve herkesin isteğine uygun bir seçenek bulabiliyoruz.

Halil Şeker

Restoran İşletmecisi

Yıllardır toptan alım yapıyoruz ve her seferinde ürünlerin kalitesi aynı yüksek düzeyde. Taze ve dayanıklı yapraklar, mükemmel bir tat deneyimi sunuyor.

Furkan Sönmez

Otel Yöneticisi

Müşteri hizmetleri ekibi, her zaman hızlı ve yardımsever. Sorularımıza ve taleplerimize zamanında yanıt veriyorlar. Bu da işbirliğimizin devam etmesini sağlıyor

İşletmemizden Görüntüler

Yıllık 5000 Ton üretim kapasitesi ile Türkiyenin en büyük salamura yaprak işletmesi olmaktan gurur duyuyoruz.

F.A.Q

Toptan salamura yaprak tedarik etmek isteyen müşterilerimiz tarafından sık sorulan sorular ve cevapları.

  • Salamura yaprakları hangi boyutlarda sunuyorsunuz?

    Toptan salamura yapraklarımız farklı boyutlarda sunulmaktadır. Genellikle 10x10 cm ile 20x20 cm arasında değişen boyutlara sahip yapraklarımız bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun boyutları tercih edebilirsiniz.

  • Minimum toptan sipariş miktarımız genellikle ürüne ve müşterinin taleplerine bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak genel olarak minimum sipariş miktarı 100 kg gibi bir seviyede olabilmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

  • Salamura yapraklarımız genellikle vakumlu ambalajlarda sunulmaktadır. Böylelikle ürünlerin tazeliği ve kalitesi korunmaktadır. İsteğe bağlı olarak farklı ambalaj seçenekleri de sunabilmekteyiz. Ambalaj tercihleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Salamura yapraklarımız doğru şekilde saklandığında genellikle 1 ila 2 yıl arasında dayanıklılık gösterebilmektedir. Serin, kuru ve güneş ışığından uzak bir ortamda muhafaza edildiğinde ürünlerimizin raf ömrü uzun olacaktır.

  • Evet, uluslararası teslimat hizmeti sunmaktayız. Dünya genelinde farklı ülkelere salamura yaprakları gönderimi gerçekleştirebilmekteyiz. Uluslararası nakliye detayları, teslimat süreleri ve maliyetler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Toptan salamura yaprak ihtiyaçlarınız için aşağıdaki iletişim yöntemlerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mürselpaşa Blv 1265 No:10/6 Izmir/TURKEY

Email

info@yenimahsul.com.tr

Telefon

+90 541 261 66 88

whatsapp contact